1. Zero formalności

Orange Flex dla Firm wykorzystuje model subskrypcyjny – dzięki temu nie musisz podpisywać długoterminowej umowy. Korzystasz tak długo, jak chcesz. Ofertą dla firmy zarządzasz za pomocą aplikacji Orange Flex – znajdziesz ją w sklepie App Store i Google Play.

Za pomocą aplikacji możesz zarejestrować firmowe konto, zamówić nowy numer telefonu lub przenieść dotychczasowy do Orange Flex. W Orange Flex możesz korzystać z wirtualnej karty eSIM – nie musisz umieszczać jej w urządzeniu, wystarczy, że pobierzesz ją i zainstalujesz na smartfonie lub smartwatchu. Możesz także skorzystać z drugiej karty SIM lub eSIM za 0 zł – dzięki temu będziesz mógł obsługiwać jeden numer telefonu za pomocą dwóch urządzeń. Wszystkich formalności związanych ze złożeniem zamówienia dokonasz zdalnie – do potwierdzenia tożsamości wystarczy zdjęcie dokumentu i selfie.

2. Praktyczne rozwiązania dla firmy

W Orange Flex dla Firm do swojego numeru możesz dodać do pięiu kolejnych numerów, z których będą korzystali Twoi współpracownicy. Dla każdego z numerów wybierasz Plan komórkowy. Do dyspozycji masz pięć opcji:

·       0 GB za 15 zł miesięcznie,

·       15 GB za 25 zł miesięcznie + Social Pass,

·       30 GB za 30 zł miesięcznie + Social Pass,

·       50 GB za 50 zł miesięcznie + Social Pass,

·       100 GB za 80 zł miesięcznie + Social Pass.

Wszystkie Plany w ofercie dla firm obejmują nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w EU oraz Social Pass.

Social Pass to usługa, która pozwala korzystać z popularnych mediów społecznościowych bez zużywania danych z paczki. Możesz bez ograniczeń korzystać m.in. z Messengera, Facebooka, TikToka, Instagrama czy Twittera.

3. Pełna kontrola nad wydatkami

Za pomocą aplikacji możesz raz w miesiącu zmienić Plan, z którego korzystasz Ty lub Twoi współpracownicy. W razie potrzeby możecie także przekazywać sobie GB. W Orange Flex dla Firm masz pełną kontrolę nad wydatkami współpracowników. Jeżeli aktywujesz opcję „Zapytaj o zakup”, włączenie dodatkowych usług będzie wymagało Twojej zgody.

Dzięki aplikacji szybko zapłacisz za swój Plan – możesz skorzystać z płatności BLIK lub podpiąć kartę płatniczą. Elektroniczne faktury będą automatycznie przesyłane na Twoją skrzynkę e-mail. Znajdziesz je też w aplikacji. Opłaty za wszystkie numery w Orange Flex dla Firm możesz dodać do kosztów prowadzenia działalności.

Wybierz telefon dla firm w Orange Flex i nie martw się rachunkami!

Materiał Promocyjny