Dodatkowa karta SIM Orange – czy warto?

Zastanawiasz się nad zmianą operatora komórkowego? W Orange masz do wyboru cztery korzystne Plany abonamentowe, a każdy z nich umożliwia wykonywanie połączeń i wysyłanie SMS-ów oraz MMS-ów w Polsce i krajach Unii Europejskiej bez limitu. Różnią się liczbą dostępnych GB internetu mobilnego oraz możliwością skorzystania z sieci 5G. A może korzystasz już z abonamentu Orange i potrzebujesz kolejnego numeru telefonu? Jeśli zdecydujesz się na drugą i kolejną kartę SIM, otrzymasz rabat – 20 złotych co miesiąc przez 24 miesiące trwania umowy (dotyczy to Planów 50, 60 i 80).

Jednak to nie wszystko! Gdy zakupisz dodatkową kartę SIM w Orange, zyskasz jeden miesiąc abonamentu za 0 złotych. Wystarczy, że dokonasz zamówienia online – wygodnie i bez wychodzenia z domu – w aplikacji Mój Orange lub na orange.pl.

Dobierz dodatkową kartę SIM w Orange i skorzystaj z ekstra rabatów. Sprawdź szczegóły oferty: https://www.orange.pl/lp/dodatkowe-sim

Dodatkowy numer w Orange – telefon na raty i zasięg 5G

Chcesz dobrać kolejny numer w Orange i jednocześnie rozglądasz się za nowym urządzeniem mobilnym? Aktywując drugą kartę SIM w ramach abonamentu Orange, możesz skorzystać z promocji na jeden z dostępnych w sklepie smartfonów, a 3 pierwsze raty za telefon wyniosą 0 złotych.

Aktywowany Plan abonamentowy i wybrany smartfon umożliwią Ci podłączenie się do najnowszej generacji sieci komórkowej 5G. Wieczne lagi podczas grania w ulubione tytuły, zerwane wideokonferencje czy wielogodzinne przesyłanie plików staną się przeszłością dzięki usłudze #hello5G. Postaw na komfort w każdych warunkach z Orange i ciesz się nieograniczoną swobodą, jaką da Ci zasięg 5G.

Drugi numer Orange – usługi dodatkowe

Lubisz korzystać z platform streamingowych? Podczas składania zamówienia na dodatkowy numer Orange, możesz aktywować superdodatek, dzięki któremu zyskasz dostęp do HBO Max w obniżonej cenie. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

W trakcie składania zamówienia, przed przejściem do płatności, możesz włączyć usługę Orange Smart Care. To świetna propozycja dla osób, którym zdarza się zalać lub niefortunnie opuścić telefon. W ramach tej usługi pokryjemy koszty naprawy uszkodzeń mechanicznych, np. pęknięty ekran, uszkodzony aparat, czy obudowę. Jeśli dokupisz dodatkową kartę SIM w Orange, pierwszy miesiąc Orange Smart Care otrzymasz za 0 złotych.

Materiał Promocyjny