Wrzuć w koszty firmy MacBooki i iPady w leasingu 0% z Apple Financial Service w iDream.

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się zazwyczaj z ponoszeniem wielu wydatków. Często jednym z najwyższych kosztów w planowaniu firmowego budżetu jest zakup sprzętu elektronicznego. Wielu właścicieli firm, aby sfinansować tę inwestycję, decyduje się na zakup sprzętu na kredyt. Takie rozwiązanie zawsze wiąże się z wysokim ryzykiem i ogromną liczbą formalności. Dodatkowo pożyczka bankowa narusza zdolność kredytową firmy, obciąża bilans ekonomiczny i na koniec, co istotne dla planów rozwoju przedsiębiorstwa, znacząco pogarsza wskaźniki rentowności ROE i ROA przed potencjalnymi inwestorami Twojego biznesu.

Zakup sprzętu Apple jako sposób na oszczędności podatkowe w firmie.

Na końcu zakup sprzętu elektronicznego wiąże się z koniecznością skomplikowanych rozliczeń księgowych ograniczonych amortyzacją towarów wchodzących w spis tzw. środków trwałych przedsiębiorstwa. Zakup komputera albo tabletu można wrzucić w tzw. koszty firmy i tym samym zyskać oszczędności podatkowe. Niestety to czasochłonne rozwiązanie spędza sen z powiek wielu księgowym, a do tego nie daje możliwości odpisania pełnej kwoty sprzętu elektronicznego. Przedsiębiorcy mogą rozliczyć w kosztach jedynie comiesięczną kwotę amortyzacji, która uwzględnia zużycie sprzętu i, z czasem, spadek jego wartości rynkowej.

W jaki sposób zrobić to łatwiej i skorzystać z maksymalnej wartości rozliczeń? 

Z pomocą przychodzi iDream Apple Premium Reseller, który oferuje niezawodny sprzęt dla firm taki jak komputery iMac, MacBook czy iPad w najlepszym finansowaniu.

Dlaczego warto skorzystać z oferty leasingowej w iDream?

Zakup komputerów w opcji leasingu stanowi alternatywę finansowania sprzętu na kredyt. Przedsiębiorca wypełnia tylko kilka dokumentów. Cała procedura przebiega jak na zasadach najmu długoterminowego – leasingobiorca otrzymuje w dzierżawę najlepszej jakości sprzęt, który po zakończeniu okresu leasingowego może wykupić albo zamienić na nowy. Co ważne, by skorzystać z promocji, nie trzeba wybierać sprzętu o minimalnej wartości uwzględnionej w umowie – jeśli przedsiębiorca zadeklaruje, że osiągnie minimalną wartość w określonym czasie, umowa zostaje podpisana. Tym samym zakupy kumulują się w czasie, a nabywca zyskuje prawo do skorzystania z promocji.

Oferta leasingowa iDream pozwala także na stałe podążanie za elektronicznymi trendami i korzystanie z zalet postępu technologicznego. Jak to działa? Jeśli po zakończeniu okresu leasingu przedsiębiorca chce kupić nowy sprzęt, ostatnia rata może stać się pierwszą ratą zapłaty za nowy sprzęt firmowy. W ten sposób oszczędności na wymianie komputerów sięgają nawet 25% wartości pierwotnie zakupionych urządzeń! Oczywiście, nie ma konieczności wymiany urządzeń na nowe i leasingobiorca wraz z ostatnią ratą ma możliwość wykupienia sprzętu Apple na własność.

Wymiana sprzętu po zakończonym okresie leasingowania jest dla właścicieli firm korzystna  z jeszcze jednego względu – zamiana komputera na zupełnie nowy model pozbawia wielu problemów związanych z obowiązkami dotyczącymi zużytych urządzeń elektronicznych. Nie trzeba inwentaryzować, utylizować ani w odpowiedni sposób wyrzucać niepotrzebnych narzędzi pracy – komputery wracają do sklepu iDream, a ich miejsce zajmują nowoczesne MacBooki lub iMaci.

I na dodatek wisienka na torcie – kupując sprzęt w leasingu, iDream zamiast rocznej gwarancji obowiązującej wg polskiego prawa przedsiębiorców oferuje 2-letni okres ochrony. To doskonała opcja dla wszystkich osób, które obawiają się o sprawność swojego sprzętu.

Profesjonalny komputer i iPad od Apple podstawą funkcjonowania firmy.

Obecnie trudno wyobrazić sobie prowadzenie działalności bez dostępu do dobrej klasy komputera. Doskonałe komponenty zamknięte w pięknej obudowie z ergonomiczną klawiaturą od Apple mogą kosztować naprawdę sporo. Dzięki systemowi dogodnych rat leasingowych każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na najlepszy sprzęt – MacBooki i iMaci są dostępne na wyciągnięcie ręki z ofertą leasingową iDream!

Materiał Partnera

 

Mogą Ci się również spodobać

Szansa na promocję podczas EXPO 2020 w ZEA

Ruszyła druga edycja programu partnerskiego dla firm. Polska Agencja Inwestycji i Handlu zachęca rodzimych ...

Jerzy Kwieciński: udział polskiego MŚP w eksporcie może być wyższy

Mali i średni przedsiębiorcy, pomimo że na rynku krajowym konkurują, powinni łączyć siły wychodząc ...

Francja to dla nas czwarty rynek

Polska od lat odnotowuje dodatni bilans handlowy w obrocie towarowym z Francją. W 2018 ...

Tylko niecałe trzy tygodnie na zgłoszenia Polskiego Produktu Przyszłości

Sto tysięcy złotych otrzyma zwycięzca konkursu na Polski Produkt Przyszłości. Pierwszy raz uczestnicy rywalizują ...

Krajowy Fundusz Kapitałowy dołącza do PFR Ventures

Krajowy Fundusz Kapitałowy w latach 2005–2019 wspólnie z prywatnymi inwestorami zapewnił 742 mln zł ...

Wietnam zachęci do ekspansji w Azji

Umowa o wolnym handlu pomiędzy Unią Europejską i Wietnamem szerzej otworzy polskim firmom dostęp ...