Kolejny opolski Startup Mixer szykuje się do startu

Adobe Stock

Jak mówią organizatorzy, największe wydarzenie startupowe na Opolszczyźnie, ruszy 26 września.

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu już 26 września gościć będzie wszystkich zainteresowanych opolską i nie tylko sceną startupową. Już po raz 38 odbędzie się tam Startup Mixer. Start o godz. 18.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie już działających przedsiębiorców, którzy rozwijają nowy produkt, usługę lub aplikację. Ale także tych, którzy dopiero zaczynają prowadzić swoją firmę, są kreatywni, mają pasję, którą przekuwają na biznes i chcą ją wypromować.

Startup Mixer to organizowany przez Park Naukowo-Technologiczny w Opolu cykl spotkań mający na celu integrację oraz wymianę doświadczeń opolskiego środowiska startupowego. Wydarzenie dzieli się na część oficjalną, z prezentacjami opolskich startupów, oraz już nieoficjalną, networkingową, w której można swobodnie rozmawiać z wszystkimi uczestnikami.

Na każde wydarzenie zapraszany jest ekspert – przedsiębiorca, który podzieli się swoim doświadczeniem. Gościem poprzedniej edycji była Anna Mieczakowski, naukowiec i praktyk zajmujący się User Experience, oraz strateg biznesu wspierającym firmy w dotarciu do potrzeb ich klientów, rozwoju produktów oraz rozwoju procesów biznesowych wewnątrz organizacji. Jej prace z zakresu „user-centred design” były cytowane w czołowych, międzynarodowych czasopismach oraz na konferencjach tematycznych. W 2012 roku Anna Mieczakowski założyła firmę Ameliot, by pomagać organizacjom w budowaniu produktów i usług, które jak najlepiej odpowiadają na potrzeby ich klientów.

Odbyło się już 37 edycji Startup Mixera. W każdej uczestniczy ok 100 osób. Poprzednia tegoroczna edycja odbyła się w maju.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Nowa matryca stawek VAT – w wielu przypadkach stawka wzrosła

Od początku lipca 2020 r. przedsiębiorcy funkcjonują w nowej rzeczywistości VAT. Zaczęła obowiązywać nowa ...

FOPNL – info o wartościach odżywczych na froncie opakowań

Prawdopodobnie już w 2021 r. producenci żywności będą zobowiązani do umieszczania z przodu opakowania ...

Wyłączność dystrybucyjna w Chinach – czy to się opłaca

Przyznanie chińskiemu dystrybutorowi przez polskiego producenta wyłączności na Chiny jest bardzo często warunkiem koniecznym ...

Start-up produkujący soki z nowym inwestorem

Sukces Natura Cold Press, producent i dystrybutor świeżych soków i diet na ich bazie, ...

Koronawirus a biznes, pytania i odpowiedzi: czy praca zdalna to obowiązek

Czy decyzja szefa o pracy zdalnej jest obowiązkowa? Jakie obowiązki ma w tym względzie ...

Resort rozwoju wyjaśnia jak ustalać wysokość spadku obrotów gospodarczych

Ministerstwo wydało objaśnienia prawne w przedmiocie ustalania wysokości spadku obrotów gospodarczych na potrzebę skorzystania ...