Kolejny opolski Startup Mixer szykuje się do startu

Adobe Stock

Jak mówią organizatorzy, największe wydarzenie startupowe na Opolszczyźnie, ruszy 26 września.

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu już 26 września gościć będzie wszystkich zainteresowanych opolską i nie tylko sceną startupową. Już po raz 38 odbędzie się tam Startup Mixer. Start o godz. 18.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie już działających przedsiębiorców, którzy rozwijają nowy produkt, usługę lub aplikację. Ale także tych, którzy dopiero zaczynają prowadzić swoją firmę, są kreatywni, mają pasję, którą przekuwają na biznes i chcą ją wypromować.

Startup Mixer to organizowany przez Park Naukowo-Technologiczny w Opolu cykl spotkań mający na celu integrację oraz wymianę doświadczeń opolskiego środowiska startupowego. Wydarzenie dzieli się na część oficjalną, z prezentacjami opolskich startupów, oraz już nieoficjalną, networkingową, w której można swobodnie rozmawiać z wszystkimi uczestnikami.

Na każde wydarzenie zapraszany jest ekspert – przedsiębiorca, który podzieli się swoim doświadczeniem. Gościem poprzedniej edycji była Anna Mieczakowski, naukowiec i praktyk zajmujący się User Experience, oraz strateg biznesu wspierającym firmy w dotarciu do potrzeb ich klientów, rozwoju produktów oraz rozwoju procesów biznesowych wewnątrz organizacji. Jej prace z zakresu „user-centred design” były cytowane w czołowych, międzynarodowych czasopismach oraz na konferencjach tematycznych. W 2012 roku Anna Mieczakowski założyła firmę Ameliot, by pomagać organizacjom w budowaniu produktów i usług, które jak najlepiej odpowiadają na potrzeby ich klientów.

Odbyło się już 37 edycji Startup Mixera. W każdej uczestniczy ok 100 osób. Poprzednia tegoroczna edycja odbyła się w maju.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Złagodzenie warunków korzystania z ulgi na złe długi w PIT i CIT

Tarcza antykryzysowa 4.0 zawiera nowe ułatwienia podatkowe. Jednym z nich jest ułatwienie wierzycielom skorzystania ...

Małe firmy chętnie korzystają z pożyczek TISE

Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych ogółem udzieliło już pożyczek wartych 1 mld zł, z czego prawie ...

Szczepionki na koronawirusa z zerową stawką VAT.

Testy i szczepionki na koronawirusa z 0 proc. VAT

Minister finansów wprowadzi preferencyjny VAT na dostawę testów oraz szczepionek na koronawirusa. Do tej ...

Tarcza 4.0. Kluczowe zmiany w prawie pracy – przymusowy urlop

Kolejnymi regulacjami antykryzysowymi wprowadzono przepisy o przymusowym wykorzystaniu zaległego urlopu wypoczynkowego. Od 24 czerwca ...

Luka płatnicza to coraz większy problem dla biznesu

Pandemia zauważalnie powiększyła lukę płatniczą. Ta w sektorze publicznym wynosi już 20 dni, a ...

Zwrot w kierunku cyfrowym

14 sierpnia 2019 r. ruszył nabór wniosków w nowym konkursie organizowanym przez Ministerstwo Przedsiębiorczości ...