Bank Millennium nagradza prowadzących własny biznes i posiadających Konto Mój Biznes - można otrzymać 400 zł za podpisanie umowy leasingu na kwotę co najmniej 30 tys. zł, kolejne 400 zł za kredyt firmowy (minimum 30 tys. zł) i 400 zł za zawarcie umowy o terminal płatniczy. Bank oferuje również do 400 zł zwrotu składek do ZUS (maksymalnie 4 proc., nie więcej niż 100 zł miesięcznie) i 4 proc. cashbacku przy zakupie paliwa opłaconego firmową kartą (maksymalnie 4 proc., nie więcej niż 100 zł miesięcznie). Firma nie płaci za prowadzenie konta w złotych i kilku walutach obcych oraz za biznesową kartę kredytową (przez dwa lata). Promocja w Millennium trwa do końca roku, chyba że pula nagród zostanie wcześniej wyczerpana.

W Peako przedsiębiorcy nie płacą za prowadzenie rachunku, przelewy mobilne Elixir oraz korzystanie z wpłatomatów (do 100 tys. zł w okresie rozliczeniowym). Mogą otrzymać także jednorazowo do 800 zł za zawarcie pierwszej umowy o kredyt/pożyczkę z gwarancją, umowy leasingowej lub faktoringowej. Do 600 zł bank wypłaca za podpisanie umowy o terminal płatniczy i realizację transakcji o wartości co najmniej 500 zł miesięcznie z terminala POS. Dodatkowo można skorzystać z 10-proc. zwrotu z transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą debetową (maksymalnie 100 zł miesięcznie przez sześć miesięcy). Oferta ma obowiązywać do końca lutego 2023 r.

Klienci Alior Banku decydujący się na iKonto Biznes mogą liczyć nawet na 1500 zł premii za aktywne bankowanie. Maksymalnie można otrzymywać do 125 zł miesięcznie (przez rok). Dodatkowo w ramach innej promocji bank zwraca przedsiębiorcy do 150 zł (10 proc. wydatków) miesięcznie za opłacenie zakupu paliwa Kartą z Plusem. Alior przygotował też darmowe ubezpieczenie (do końca lutego 2023 r.). Promocje trwają do końca 2022 r. lub do odwołania.

Credit Agricole oferuje 100 zł za otwarcie konta firmowego w aplikacji i kolejne 100 zł za pierwszy wpływ na konto. I premiuje aktywne korzystanie z rachunku oraz karty debetowej. Za zapewnienie wpływów w wysokości co najmniej 3 tys. zł i płatności kartą na minimum 300 zł miesięcznie przedsiębiorca może otrzymać 500 zł. Dodatkowo kto zakłada konto i zdecyduje się na podpisanie umowy o terminal płatniczy (minimum 500 zł wpływów miesięcznie) lub na zawarcie umowy kredytowej (w ciągu pierwszych sześciu miesięcy) otrzyma za każdą z tych umów po 500 zł. Oferta ma być ważna do końca grudnia 2022 r.