Wrzuć w koszty firmy MacBooki i iPady w leasingu 0% z Apple Financial Service w iDream.

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się zazwyczaj z ponoszeniem wielu wydatków. Często jednym z najwyższych kosztów w planowaniu firmowego budżetu jest zakup sprzętu elektronicznego. Wielu właścicieli firm, aby sfinansować tę inwestycję, decyduje się na zakup sprzętu na kredyt. Takie rozwiązanie zawsze wiąże się z wysokim ryzykiem i ogromną liczbą formalności. Dodatkowo pożyczka bankowa narusza zdolność kredytową firmy, obciąża bilans ekonomiczny i na koniec, co istotne dla planów rozwoju przedsiębiorstwa, znacząco pogarsza wskaźniki rentowności ROE i ROA przed potencjalnymi inwestorami Twojego biznesu.

""

firma.rp.pl

Zakup sprzętu Apple jako sposób na oszczędności podatkowe w firmie.

Na końcu zakup sprzętu elektronicznego wiąże się z koniecznością skomplikowanych rozliczeń księgowych ograniczonych amortyzacją towarów wchodzących w spis tzw. środków trwałych przedsiębiorstwa. Zakup komputera albo tabletu można wrzucić w tzw. koszty firmy i tym samym zyskać oszczędności podatkowe. Niestety to czasochłonne rozwiązanie spędza sen z powiek wielu księgowym, a do tego nie daje możliwości odpisania pełnej kwoty sprzętu elektronicznego. Przedsiębiorcy mogą rozliczyć w kosztach jedynie comiesięczną kwotę amortyzacji, która uwzględnia zużycie sprzętu i, z czasem, spadek jego wartości rynkowej.

""

firma.rp.pl

W jaki sposób zrobić to łatwiej i skorzystać z maksymalnej wartości rozliczeń? 

Z pomocą przychodzi iDream Apple Premium Reseller, który oferuje niezawodny sprzęt dla firm taki jak komputery iMac, MacBook czy iPad w najlepszym finansowaniu.

""

firma.rp.pl

Dlaczego warto skorzystać z oferty leasingowej w iDream?

Zakup komputerów w opcji leasingu stanowi alternatywę finansowania sprzętu na kredyt. Przedsiębiorca wypełnia tylko kilka dokumentów. Cała procedura przebiega jak na zasadach najmu długoterminowego – leasingobiorca otrzymuje w dzierżawę najlepszej jakości sprzęt, który po zakończeniu okresu leasingowego może wykupić albo zamienić na nowy. Co ważne, by skorzystać z promocji, nie trzeba wybierać sprzętu o minimalnej wartości uwzględnionej w umowie – jeśli przedsiębiorca zadeklaruje, że osiągnie minimalną wartość w określonym czasie, umowa zostaje podpisana. Tym samym zakupy kumulują się w czasie, a nabywca zyskuje prawo do skorzystania z promocji.

Oferta leasingowa iDream pozwala także na stałe podążanie za elektronicznymi trendami i korzystanie z zalet postępu technologicznego. Jak to działa? Jeśli po zakończeniu okresu leasingu przedsiębiorca chce kupić nowy sprzęt, ostatnia rata może stać się pierwszą ratą zapłaty za nowy sprzęt firmowy. W ten sposób oszczędności na wymianie komputerów sięgają nawet 25% wartości pierwotnie zakupionych urządzeń! Oczywiście, nie ma konieczności wymiany urządzeń na nowe i leasingobiorca wraz z ostatnią ratą ma możliwość wykupienia sprzętu Apple na własność.

""

firma.rp.pl

Wymiana sprzętu po zakończonym okresie leasingowania jest dla właścicieli firm korzystna  z jeszcze jednego względu – zamiana komputera na zupełnie nowy model pozbawia wielu problemów związanych z obowiązkami dotyczącymi zużytych urządzeń elektronicznych. Nie trzeba inwentaryzować, utylizować ani w odpowiedni sposób wyrzucać niepotrzebnych narzędzi pracy – komputery wracają do sklepu iDream, a ich miejsce zajmują nowoczesne MacBooki lub iMaci.

I na dodatek wisienka na torcie – kupując sprzęt w leasingu, iDream zamiast rocznej gwarancji obowiązującej wg polskiego prawa przedsiębiorców oferuje 2-letni okres ochrony. To doskonała opcja dla wszystkich osób, które obawiają się o sprawność swojego sprzętu.

""

firma.rp.pl

Profesjonalny komputer i iPad od Apple podstawą funkcjonowania firmy.

Obecnie trudno wyobrazić sobie prowadzenie działalności bez dostępu do dobrej klasy komputera. Doskonałe komponenty zamknięte w pięknej obudowie z ergonomiczną klawiaturą od Apple mogą kosztować naprawdę sporo. Dzięki systemowi dogodnych rat leasingowych każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na najlepszy sprzęt – MacBooki i iMaci są dostępne na wyciągnięcie ręki z ofertą leasingową iDream!

Materiał Partnera