Chodzi o specjalistów z dziedzin takich jak: informatyka, analityka czy Big Data. Jeszcze do końca br. do zespołu dołączy prawie 100 osób. Na inwestycję w warszawski hub technologiczny spółka wyda niemal 50 mln dol. Ta stołeczna centrala Payback odpowiada za obsługę wszystkich dziesięciu rynków, na których działa operator, czyli: Niemiec, Austrii, Włoch, Meksyku, a także Czech, Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Węgier i Polski.

- Eksperci zatrudnieni w ramach hubu pracują w ramach różnych zespołów, np. deweloperskich, marketingowych czy analitycznych - tłumaczy Marcin Pilarski, dyrektor zarządzający Payback w Polsce. I zaznacza, że doskonała marka polskich specjalistów IT oraz analityków jest znana na całym świecie. - Dodatkowo nasz kraj, a w szczególności Warszawa, jest atrakcyjną destynacją zawodową dla ekspertów z Ukrainy, Białorusi oraz krajów UE, do których również adresujemy ofertę rekrutacyjną - dodaje Pilarski.

Z danych firmy wynika, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy w programie bonusowym było 8,5 mln unikalnych, aktywnych kart, a na kontach uczestników do dyspozycji pozostawało łącznie niemal 150 mln zł.