Rekord 95 milionów w inwestycjach w rok – Pracownia Finansowa świętuje sukces i zdradza plany na 2023

Wśród słów roku, w których prym wiodą m.in. kryzys i inflacja, Pracownia Finansowa może dołożyć jeszcze jedno – rekord. Taki właśnie był dla firmy i jej Inwestorów 2022 rok. Przez ostatnie 12 miesięcy we współpracy z PF zainwestowano łącznie 95 milionów PLN w projekty grupy INWE. Tajniki sukcesu oraz plany na 2023 rok w inwestycjach w realną wartość zdradza prezes Tomasz Wiśniewski.

Zhakowane kamery. Jak uchronić się przed szpiegowaniem?

Przed kamerką internetową spędzamy twarzą w twarz całe dnie. Obiektyw nad ekranem naszego smartfona, czy laptopa to łakomy cel dla hakera.

PARP idzie w regiony. Ma pierwsze biuro regionalne

Pierwszą regionalną placówkę PARP otwarto w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ma to być punkt kontaktowy dla przedsiębiorców z zachodniej części kraju.

Arval zapowiada abonament samochodowy a’ la Netflix

Mniejsze firmy mogą najwięcej zyskać na wynajmie aut. W 2020 r. w wynajmie długoterminowym znajdował się już co czwarty samochód osobowy nabywany przez przedsiębiorców – mówi Robert Antczak, dyrektor generalny Arval Service Lease Polska i prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

CEIDG odchodzi do lamusa. Co w zamian? Biznes.gov.pl

Strona CEIDG.gov.pl zostanie połączona z Biznes.gov.pl. W efekcie fuzji tych dwóch serwisów kierowanych do biznesu powstanie jeden, pod adresem Biznes.gov.pl. Powstanie też tzw. Konto Przedsiębiorcy.